עיצוב גינות האח הגדול והיכל התהילה

מי מאיתנו אינו מכור לכל פרט ופרט באח הגדול, נהנה מהצצה ארוכה לחייהם האינטימיים של המשתתפים, מאמץ בחום את הביטויים השגורים, מזדהה ומתרגש, שמח וכועס, מתאכזב ומצפה יחד עם כוכבי הסדרה עצמם, ומצפה אולי, בתוך תוכו, להימצא איתם שם בכל רגע ורגע? ההפקה עצומת המימדים של האח הגדול עושה שמות בכל פעם מחדש, עם כל תחילת עונה, ויוצרת גל של שמועות ורעש בענפי התעשייה השונים.

עיצוב הגינה באח הגדול מבוקש על ידי לא מעט חברות ואנשי מקצוע המנוסים מזה שנים רבות בענף, ולא בכדי, מתבצעת מדי שנה תחרות קדחתנית על החברה שתזכה בעיצוב הגינה הפרטית של האח הגדול. חברת גן דיזיין שנבחרה בעונה השנייה והרביעית לעיצוב גינת האח הגדול, מוכיחה את יכולותיה שוב ושוב בכל עונה מחדש.

המפיקים, העמלים בכל עונה על מציאת הסטייליסטים האיכותיים ביותר, מעצבי הפנים ותפאורנים, מעצבי הגינות וכל איש מקצוע הדרוש לתפעול השוטף של המקום, משקיעים את מיטב מרצם ביצירת התפאורה המושלמת, ולא בכדי. ידוע כי סכומים עצומים מושקעים בכל אחת מההפקות, ולו כדי ליצור את המראה המושלם.

עיצוב והקמת גינות עם מראה מושלם

על ידי יצירת המראה המושלם, על ידי תחזוקה שוטפת שאינה מתפשרת ולו על הפרטים הקטנים ביותר, על השקעה מקסימאלית בכל אחד ואחד מהפרטים, ולו הקטנים ביותר, יוצרת חברתנו את המראה המושלם, המעניק את התחושה הטבעית ביותר הן למשתתפי התכנית מחד, והן לצופים בה מאידך. חשיבותה של גינה איכותית, יוקרתית, מושקעת ומתוחזקת כהלכה הינה מהגורמים החשובים ביותר בתכנית, ולו בשל חשיבותו של הרקע החי והשימוש היומיומי בה.

תכניות בהן עיצבנו את הגינה:

garden-brother עיצוב גינות האח הגדול